Kargo Sevkiyat ve İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargo firmamız güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. 

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren;

Pazartesi 17:00‘e arası siparişler Salı Sabahı 09:30‘da

Salı 17:00‘e arası siparişler Çarşamba Sabahı 09:30‘da

Çarşamba 17:00‘e arası siparişler Perşembe Sabahı 09:30‘da

Perşembe 17:00‘e arası siparişler Cuma Sabahı 09:30‘da

Cuma 17:00‘e arası siparişler Cumartesi Sabahı 09:30‘da

Cuma 17:00Pazar 17:00‘e arası siparişler Pazartesi Sabahı 09:30‘da Kargoya verilir.

Sitemizden verdiğiniz bütün ürünlerin fiyatına Kargo Dahildir.

Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır. 

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, taze meyve/sebze ve hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze ürünlerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek bahceantalya.com’a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.


Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Taze meyvede iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir. 

İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, geri ödemeler ürün bize ulaştıktan sonraki 3 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz.

İade Adresi: Sarıağaç mah. D400 blv. 52 Gazipaşa/Antalya

Destek için bahce@bahceantalya.com mail adresimize mail atabilirsiniz.

Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.  Keyifli alışverişler dileriz.